CANDY BAR

Candy Bar

Zapraszamy wszystkich chętnych, zarówno tych którzy chcą dopiero rozpocząć swoją przygodę z Flair, jak i tych którzy chcą podnosić swoje kwalifikacje oraz kreować swój własny styl.

 

Kursy Flair prowadzi profesjonalny barman Flair Grzegorz Matuszak, który na swoim koncie ma dziesiątki konkursów Flair w Polsce jak i za granicą. Do jego największych osiągnięć należy 3 miejsce na legendarnym konkursie Roadhouse World Flair w Londynie.

 

Czeka na Was również niespodzianka. Na każdym kursie zawita do nas specjalny gość z Polskiej sceny Flairowej, z którym spędzicie jeden dzień i będziecie mogli się nauczyć jego unikatowego numeru :)

 

Otrzymacie również koszulki Art of Flair oraz materiały szkoleniowe, które pozwolą Wam zapamiętać materiał przerobiony na szkoleniu.

 

Oferujemy kursy:

- Working Flair

- Exhibition Flair

- Flair Show

 

Kursy trwają pięć dni po 6 godzin, od poniedziałku do piątku, które kończą się egzaminem praktycznym. Elastyczne godziny zajęć. Wysyłając zapytanie o wolny termin podaj dyspozycyjność. Na tej podstawie ustalimy godziny zajęć odpowiadające wszystkim uczestnikom kursu.

 

Po ukończonym kursie oraz zdanym egzaminie, otrzymacie dyplom.

 

Grupa może składać się maksymalnie z pięciu osób dla Waszego komfortu, więc nie zwlekaj i zapisz się już dziś !

 

Koszt kursu wynosi 500 zł